Přihlášení

PŘIHLÁSIT SE

Zapomenuté heslo

Nápověda

Fyzické tresty předškolních dětí v rodičovské výchově

Základní vlastnosti

Hodnoty průzkumu

ZOBRAZIT DOTAZNÍK

Popis (úvodní slovo)

Dobrý den,
Jmenuji se Lucie Kochánková a jsem studentkou 3. ročníku oboru Učitelství pro mateřské školy na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v ČB.
Ve své bakalářské práci se zabývám tělesnými tresty v rodičovské výchově. Cílem práce je zjistit, jaké výchovné styly rodiče užívají a jaký je jejich pohled na fyzické tresty.
Pokud jste rodičem dítěte ve věku od 3 do 7 let, je dotazník určen přímo pro Vás. Pokud máte dítě starší či dospělé, dotazník prosím vyplňte s ohledem na to, jak jste přistupovali k dítěti v tomto věku. Jestliže dítě nemáte, dotazník prosím nevyplňujte.
Dotazník je anonymní, zahrnuje pouze základní demografické údaje. Vyplnění zabere zhruba 5 minut. Poskytnuté informace budou dále zpracovány a použity ve zmiňované práci. Pomohou ke zjištění, jaké výchovné styly u nás převažují, jaký názor mají rodiče na fyzické tresty a zda se sociální model stále přenáší z generace na generaci.
Předem děkuji za Vaši vstřícnost, spolupráci, upřímné zodpovězení otázek a za čas, který věnujete k vyplnění tohoto dotazníku.

Vyhodnocení jednotlivých otázek